Już w najbliższą sobotę, 3. listopada w klubie Peron 5 odbędzie się koncert Adama Ostrowskiego znanego szerzej jako O.S.T.R. Specjalnie dla Was przygotowałem kilka powodów, dla których powinniście wybrać się na ten koncert. Sprawdźcie koniecznie!

Zacznijmy od tego, że koncert nie odbędzie się w Alcatraz, a w dobrze nam znanym dodatkowym piątym peronie dworca głównego. Dlatego każdy będzie mógł dostać się oraz wrócić z klubu bez większych problemów. Na pewno nie będziecie czuć się jak w więzieniu, a raczej poczujecie się jak w Miami. Będzie słońce, palmy, plaża, złoty piasek… dobra, troszkę się rozpędziłem. Może i jesteśmy w Szczecinie i mamy plażę oraz morze, ale jednak w listopadzie odpuścimy wspomniane palmy. Natomiast zapewniam, że będzie gorąco!

Dobra, Miejmy to za sobą i przejdźmy do kolejnych powodów. Peron 5 znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. W zasadzie to klub jest Po drodze do Nieba. Nie żartuję. Musicie uwierzyć mi na słowo, ewentualnie skorzystać z nawigacji. Warto również zwrócić uwagę na to, że prezentuję Wam osiem powodów, a nie standardowe dziesięć czy nie wiadomo ile. Dlaczego tak? Szczerze nie wiem. Mam już tak We krwi, że zdarza mi się publikować coś, zanim to przeanalizuje. Wybaczycie, prawda? W sumie zastanawiam się teraz czy nie zastąpić tej ósemki słowem „kilka”. Pogubiłem się, zostawię tak, jak jest, co by już nie mieszać Wam w głowach.

Powoli zmierzamy do końca. Jestem pewny, że już prawie Was przekonałem, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. W takim razie mogę spokojnie zaparzyć sobie herbatkę z imbirem i wracać pod kocyk. Lubię być sam. Ja, herbatka, kocyk, książka, a czasami również Wy, moi Najdrożsi Czytelnicy. Przecież to idealnie pasuje do aury, jaka u nas ostatnimi czasy panuje. Przy okazji sprawdźcie ostatni wpis Sebastiana, który zabierze Was na cudowny jesienny spacer. Wystarczy kliknąć, o tutaj!

Na koniec zadam Wam jeszcze proste pytanie: Jak nie Ty, to kto? Także, Kochana Polsko, Kochany Szczecinie, Drodzy Czytelnicy! Zapraszam Was z całego serduszka na ten koncert. Ja tam będę, dajcie znać czy Was przekonałem. Będę ogromnie zadowolony jeżeli uda mi się przekonać chociaż jedną osobę.

Gdzie i kiedy?

W najbliższą sobotę 3. listopada, godzina 21:30. Klub Peron 5, który znajdziecie przy ul. Czarnieckiego 8i.

 

Do zobaczenia!

 

Autor

mati z małej litery, na drugie Zygmunt.

Napisz komentarz