Mamy dla Was unikalny test, który pozwoli Wam sprawdzić, czy jesteście lokalnymi patriotami. Będzie to najprostszy i dający do myślenia test na świecie. Uwaga, zaczynamy.

Pytanie 1.

Czy zagłosowałeś w tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, na które głosowanie kończy się dziś o 23:59?

Jeśli tak: super, wszyscy którzy olali sprawę, powinni brać z Ciebie przykład! Dzięki Tobie fajny projekt ma szansę zostać zrealizowany 🙂

Jeśli nie, weź się nad sobą zastanów Dziewczyno/Chłopaku i ogarnij się, póki masz na to ładnych parę godzin. Zdecyduj, na co miasto wyda niemałą kupę hajsu w prosty sposób. Wszystkie zgłoszone pomysły i formularz do głosowania znajdziecie

tutaj.

W tym roku wybierać można spośród 110 projektów (jeden z projektów został wycofany przez autora). Głosować może każdy mieszkaniec Szczecina bez względu na wiek.

W głosowaniu można oddać maksymalnie 3 głosy: 1 na projekt ogólnomiejski, 1 na dowolny projekt dzielnicowy duży i 1 na dowolny projekt dzielnicowy mały.

Do dzieła, Dumni Szczecinianie. 17 tysięcy głosujących to wstyd.

 

Autor

Nietypowy Seba. Piszę, robię zdjęcia, projektuję grafiki, studiuję filologię, promuję projekty w internecie i w miarę możliwości poznaję świat. Kocham nasze miasto i zarażam tą miłością od kilku lat. Podobno skutecznie :)

Napisz komentarz