Już jutro (24.12) większość rodzin zasiądzie do wigilijnego stołu. Z tego powodu przedstawiam Wam materiał, który dla wielu może okazać się pomocny.

W jego treści znajdziecie ciekawostki oraz wskazówki, które mogą okazać się przydatne w temacie przyrządzania potraw oraz tego jak należałoby je spożywać. Odpowiem na pytania: “Dlaczego nie powinniśmy głodzić się cały dzień w oczekiwaniu na wieczorną wieczerzę?”, “Dlaczego powinniśmy jeść wolno?” oraz “Jak poranna aktywność wpływa na metabolizm?”

Przytyjesz na Święta? Niekoniecznie!

Przytyjesz na Święta? 😲Niekoniecznie! Posłuchaj kilku rad Mateusza!Wesołych Świąt 🎄 😉

Opublikowany przez trenujebolubie.pl na 22 grudnia 2017

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym naszą uwagę poświęcamy najbliższym. Korzystajmy z porad i wiedzy aby nie zarzucić siebie nadmiarem świątecznych kalorii. Lecz ponad wszystko dopełnijmy starań, aby upłynął on w należytym spokoju oraz ciepłej i rodzinnej atmosferze.

 

Autor

Cześć, z tej strony Mateusz. Od dziecka powiązany ze sportem i aktywnością fizyczną, która obecna jest u mnie każdego dnia. Uczę się nowych rzeczy, zdobywam kolejne doświadczenia oraz korzystam z danych mi możliwości. Zaszczepiam w innych dobrą energię, czerpiąc z niej w zamian :)

Napisz komentarz