Już 25. marca w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza ponownie usłyszymy głos zdolnej piosenkarki. Do Szczecina zawita Julia Pietrucha, która wyruszyła w wiosenną trasę koncertową FROM THE SEASIDE TOUR 2.

Druga część trasy to odświeżona promocja albumu Postcards from the Seaside wydanego w ubiegłym roku. W całej Polsce zostało zaplanowanych piętnaście koncertów, a każdy z nich odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Nasza filharmonia jest jednym z siedmiu, które odwiedzi piosenkarka. Od ostatniej wizyty Julii w naszym mieście minął już prawie rok. Mamy nadzieję, że tym razem również będziemy przeżywać ten koncert jeszcze długo po jego zakończeniu.

źródło: https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/

Julia z okazji trasy napisała krótką wiadomość do swoich fanów:

“Po zakończeniu wiosennej trasy promującej niezależnie wydaną przeze mnie drugą płytę, pt. „Postcards From The Seaside”, naładowaniu akumulatorów przez setki uścisków, uśmiechów i dobrych słów, wróciłam nad morze i tutaj zacumowałam, aby cieszyć się urokami macierzyństwa.
Jest mi tu dobrze. Czerpię z każdej wspólnej chwili. Przezwyciężam małe trudności, żeby chwile potem odwzajemniać najpiękniejszy, bezzębny uśmiech na świecie:)
Czas jednak powrócić. A powroty lubią towarzystwo ważnych wydarzeń.
Po premierze singla „Who Knows”, czas na kolejną odsłonę mojego powrotu.
Ruszamy w wiosenną trasę FROM THE SEASIDE 2, czyli kontynuację naszej wspólnej podróży z początku 2018 roku. Marzec i kwiecień 2019 to czas naszych ponownych spotkań. Warzywniak powróci do największych miast Polski i znów zagra w pięknych obiektach teatralnych i filharmonijnych. W tej muzycznej podróży koncertowej towarzyszyć mi będą Ci sami wspaniali muzycy: Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża, Max Ziobro, Wojciech Gumiński, Joachim Łuczak, Robert Żelazko.
Będą utwory z albumu „Postcards from the seaside” i przypomnimy „stare szlagiery” z Parsley.

Nie mogę się doczekać tych jakże ważnych dla mnie spotkań! Z niecierpliwości chyba zacznę pisać szanty:) ”

Julka Pietrucha

źródło: https://pl-pl.facebook.com/juliapietruchafanpage/

My tak jak Julka – nie możemy się doczekać, a Wy? 🙂

Koncert odbędzie się 25, marca 2019 roku o godzinie 20:00 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.
Bilety są wciąż do nabycia na: www.bilety.fm, www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

Autor

Szczecin to miejsce, do którego zawsze chcę wrócić. Mam nadzieję, że wszyscy mieszkańcy pokochają Szczecin tak jak ja i będą dumni ze swojego pięknego miasta.

Napisz komentarz