Już 27 października w Szczecinie wystąpią artyści Studia Buffo, producenta jednego z najlepszych musicali na świecie! Będzie to wyjątkowe show, powstałe z okazji 25 lat istnienia studia. Podczas koncertu będziecie mieli okazję usłyszeć kompilację najlepszych utworów.

Na scenie Netto Areny zagoszczą między innymi Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Janusz Stokłosa i wielu innych cenionych artystów. Tak na wydarzenie zaprasza organizator:

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów.
„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgniecie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO”.

Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.

Zdobądź bilet!

Bilety znajdziecie na tej stronie. Jednak zanim je zakupicie, możecie spróbować je wygrać! Mamy 3 podwójne zaproszenia. Co należy zrobić, by zdobyć jedno z nich?

  • Udostępnij PUBLICZNIE (inaczej się nie dowiemy o udostępnieniu) facebookowy post z linkiem do tego wpisu
  • W komentarzu do posta z linkiem napisz, dlaczego chcesz się wybrać na koncert i oznacz osobę, którą chcesz zaprosić
  • Czas na wykonanie zdania  macie do końca środy 17.10.2018, w czwartek spośród osób, które napisały komentarz i udostępniły post z linkiem, wybierzemy 3 zwycięzców i przekażemy im bilety online 🙂

Powodzenia!

 

Autor

Nietypowy Seba. Piszę, robię zdjęcia, projektuję grafiki, studiuję filologię, promuję projekty w internecie i w miarę możliwości poznaję świat. Kocham nasze miasto i zarażam tą miłością od kilku lat. Podobno skutecznie :)

Napisz komentarz