Ukończone w ubiegłym roku Nabrzeże Starówka ma szansę zyskać miano najlepszej przestrzeni publicznej. Inwestycja została nominowana do Property Design Awards 2018. Szczecin konkuruje między innymi z Bulwarami Wiślanymi w Warszawie.

To już trzecia edycja konkursu. W 10 kategoriach nominowano 50 obiektów, wnętrz i przestrzeni.

Unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu – rusza III edycja prestiżowego konkursu Property Design Awards. Plebiscyt wyłoni najlepsze projekty komercyjne i publiczne ukończone do końca 2017 roku w Polsce, które ocenią Jury i czytelnicy portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl. Uroczysta Gala wręczenia statuetek Property Design Awards 2018, zaprojektowanych przez Oskara Ziętę, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć III edycji 4 Design Days.

W kategorii Przestrzeń Publiczna ze szczecińskim nabrzeżem konkurują

  • Bulwary Wiślane w Warszawie,
  • Ogród Jordanowski w Sosnowcu – Kazimierzu Górniczym,
  • Plac Europejski w Warszawie oraz
  • Plac Litewski w Lublinie.

Nabrzeże to nie jedyny szczeciński akcent. W kategorii Design – Wnętrza: Centrum Handlowe nominowano rozbudowane w ubiegłym roku Centrum Handlowe Galaxy.

Jak zagłosować?

Głosy można oddać poprzez stronę http://www.propertydesign.pl/awards/ . Po kliknięciu niebieskiego przycisku “zagłosuj” przejdziemy do formularza. Po wybraniu po jednej zgłoszonej inwestycji dla każdej kategorii należy wpisać adres mailowy – istotne by był prawdziwy, bo będzie trzeba go potwierdzić kliknięciem linku wysłanego w wiadomości mailowej. I to wszystko 🙂 Głosujemy tylko raz.

Głosować można do 11 lutego 2018. Nie czekajcie, nie odkładajcie, tylko głosujcie i udostępniajcie! 🙂

Autor

Nietypowy Seba. Piszę, robię zdjęcia, projektuję grafiki, studiuję filologię, promuję projekty w internecie i w miarę możliwości poznaję świat. Kocham nasze miasto i zarażam tą miłością od kilku lat. Podobno skutecznie :)

Napisz komentarz