Witaj w miejscu, w którym komitet niewyborczy Lecę na Szczecin będzie zbierał Wasze najlepsze propozycje programowe dla Szczecina! Piotr Kitras-Fitt narobił niezłego zamieszania, dlatego wpadaj tu od czasu do czasu po aktualizację. Jeśli masz swój pomysł na szczecińsko-absurdalną obietnicę, nie wstydź się zostawić komentarza pod postem. Z przyjemnością dodamy kolejne propozycje do listy. Nie przedłużajmy, LECIMY z obietnicami! 

Jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów! Nie krępujcie się udostępniać tego posta na portalach społecznościowych. Piotr nie ma tyle funduszy na sponsorowane posty co pozostali denni kandydaci. To w Was jest nasza siła!

Udostępnimy Wam również plakaty w wersji pdf, do samodzielnego wydrukowania i powieszenia gdzie tylko chcecie (i gdzie to jest legalne) 🙂

#wybieram_lecenaszczecin

Autor

Nietypowy Seba. Piszę, robię zdjęcia, projektuję grafiki, studiuję filologię, promuję projekty w internecie i w miarę możliwości poznaję świat. Kocham nasze miasto i zarażam tą miłością od kilku lat. Podobno skutecznie :)

Napisz komentarz