Reprezentant Asfalt Records pojawi się w naszym mieście już 18. stycznia w Szczecińskim Lofcie Kultury przy Kolumba 4.  Ostatni raz był u nas 9 miesięcy temu, gdy promował albumu Ćvir. Tym razem przyjeżdża do nas z nowym materiałem, który został wydany we wrześniu, pod nazwą Kosh.

fot. Filip Karpiński

Nowy album Adiego, promowany między innymi przez utwór „Placebo”, który ma już 7 milionów wyświetleń na YouTubie to trzeci długogrający krążek rapera. Ciekawy motyw został zastosowany przy tworzeniu teledysku do tytułowego utworu „Kosh”, który został nagrany w formacie 360°.

Trzeba przyznać, że poznański raper zrobił kolejny, duży krok w swojej karierze. Adrian pojawił się na rapowej scenie w 2016 roku, więc stosunkowo niedawno. Ukazał nam wtedy nielegal pt. „Nienajprawdziwsze”.

“Gratulujemy Asfaltowi i życzymy powodzenia!”

Adi swoim nielegalem wprowadził dużo świeżości na polską scenę. Sam Quebonafide w kawałku „Znaki zapytania”, zastanawiał się „Dlaczego przespałem, gdy Adi Nowak wysłał demo?”. Na facebooku QueQuality można było znaleźć taki komentarz: “Adi Nowak wysłał do nas demówkę, ale zaginęła w odmętach poczty polskiej i tym samym pozbawiła nas sporego talentu…”


Gdzie i kiedy?

Bilety na koncert cały czas dostępne pod tym linkiem: https://ticketos.pl/event/1402/ADI-NOWAK.html

19:00 | Piątek, 18 stycznia 2019
Kolumba 4 – Szczeciński Loft Kultury

My na pewno pojawimy się na tym koncercie. Wierzymy, że spotkamy się na miejscu. Zbijemy piątki, wypijemy mocniejsze trunki i posłuchamy dobrej muzyki. Do zobaczenia!

Autor

mati z małej litery, na drugie Zygmunt.

Napisz komentarz