Już w najbliższy weekend czekają nas niesamowite koncerty. To głównie za sprawą naszego lokalnego rapera Adama Zielińskiego, znanego szerzej jako Łona, który wystąpi w piątek z Webberem i The Pimps. Natomiast dzień później, odbędzie się kolejna edycja Fresh N Dope Festival. Oba wydarzenia odbędą się w Peronie 5.

Pochodzący ze Szczecina raper, tej jesieni zagra tylko pięć koncertów. Chyba nikt by mu nie wybaczył, gdyby pominął swoje nasze kochane miasto. Nie wiem czy to błąd, że Adam chciałby poczytać, ale jestem pewny, że błędem będzie brak Waszej obecności na jego koncercie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2139738366268308/

 

Fresh N Dope

Dzień po koncercie Łony, odbędzie się Fresh N Dope Festival. Tym razem do Szczecina przyjedzie między innymi, Kartky, TEDE, Guzior czy Sarius. Dodatkową atrakcją jest to, że tegoroczny festiwal poprowadzi Yurkosky oraz Kuba Stemplowski!

Początkowo na festiwalu miał zagrać również Kuban, jednak zastąpił go Guzior, który grał dla nas w październiku w K4. Byliśmy na tym koncercie i z przyjemnością powtórzymy to w sobotę.

Szczecin, Częstochowa, Poznań, a ty na dzielnicy…

Ostatni koncert na Fresh N Dope zagra Sarius. Dobry chłopak, który w sierpniu wjechał z nową płytą „Wszystko co złe” i od razu wbił się na pierwsze miejsce OLiS. Będziemy musieli trochę poczekać na jego koncert, ponieważ festiwal zaczynamy o 17:00, a Sarius zagra dopiero o 01:00. Jednak do tego czasu, na pewno nie będziemy się nudzić. Rozpiska wygląda dosyć ciekawie. Sprawdźcie poniżej.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1392532030850224/

Kiedy odpocząć?

Nie wiem. Nie pytajcie. Ja tylko wiem, kiedy na pewno nie odpoczniemy. W piątek i sobotę widzimy się w Peronie 5. Po koncercie Łony wróćcie bezpiecznie do domu i zbierajcie siły na kolejny dzień. Muszę przypomnieć raz jeszcze, to co napisałem poprzednio… „Peron 5 jest ostatnio bezkonkurencyjny,  jeżeli chodzi o koncerty rapowe…”. O.S.T.R., Hemp Gru, Pro8l3m, Taco, Łona, Fresh N Dope. Przez te wszystkie koncerty zapomniałem, że jest zima. Taki ogień jest na koncertach. Pamiętajcie też, że w niedzielę również nie odpoczniemy, ponieważ będziemy na koncercie The Dumplings.

Dla osób, które niestety nie będą mogły pojawić się na wymienionych wydarzeniach pozostają relacje na https://www.instagram.com/lecenaszczecin/. Na pewno coś tam wrzucę. Przypominam również, że w ten weekend, nie będzie konkursu Skoków Narciarskich w Titisee-Neustadt. Zawody zostały odwołane, więc jedyne skoki i loty będziecie mogli obejrzeć w Peronie 5 na koncertach. Ostatnie stage diving zrobił Oskar z Pro8l3mu oraz koszulka Delle Alli’ego na koncercie Taco.

Piąteczka.

Autor

mati z małej litery, na drugie Zygmunt.

Napisz komentarz