Jest to miejsce z pomysłem. Wystrój oraz śniadaniowe menu są ciekawe i różnią się od innych szczecińskich miejsc.  Posiłek pięknie wygląda na talerzu.  Sami zobaczcie, jak tam apetycznie!

 

Trzeba przyznać, że w Spotkaniu przywiązują wielką wagę do wyglądu posiłku. Wygląda to tak apetycznie, że z trudem robiliśmy zdjęcia 🙂 Ale wiecie co jest najważniejsze? Smak….
Smak, który nas nie zawiódł. Gofry idealnie wysmażone, chrupiący boczek, pyszne jajka i dużo sałatki z pysznym sosem. Do tego kawa lub herbata w zestawie. Szczerze mówiąc, kiedy piszę tego posta zaczyna mi burczeć w brzuchu. Jest to jedno z moich ulubionych śniadań w Szczecinie.

Nasze zestawy to: zestaw numer 1 wafel, jajko sadzone z bekonem oraz zestaw numer 6 z awokado.

Oryginalny wystrój – to pierwsze co rzuca się w oczy wchodząc do Spotkania. Mnie jednak zaintrygowały magazyny dostępne dla gości. Często w kawiarniach i restauracjach leżą gazety lub książki do poczytania – w większości miejsc znajdziemy jednak bezpłatne szczecińskie miesięczniki lub inne znane wszystkim tytuły. W tym miejscu oprócz nich natrafimy również na magazyny o sztuce lub architekturze – pięknie wydane i bardzo ciekawe – szczególnie dla osób, które interesują się designem. Widać, że osoby które tworzą to miejsce interesują się sztuką, wnętrzami i wystrojem. Można się w Spotkaniu nie tylko najeść, ale również zainspirować. Szczególnie polecam album &Living,  mają kilka różnych egzemplarzy.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie! I cieszymy się, że powstają różne, coraz bardziej ciekawe miejsca w naszym mieście! Jest to miejsce idealne dla always and forever hungry ludzi 🙂 Al. Papieża Jana Pawła II 45/ U1

Śniadania zjemy od 9:00 do 13:00 (ale zdarzyło mi się zjeść śniadanie nawet o 15:00 <3)

P.S. Post nie jest sponsorowany – przyszliśmy z własnej woli, a za posiłki zapłaciliśmy sami. Po prostu lubimy się tam spotykać. 🙂

Autor

przede wszystkim kocham jeść. Uwielbiam emocje, podróże i innych ludzi. Prowadzę profil always and forever hungry. Współpracuję ze szczecińską gastronomią. Piekę torty bezowe :D Filmuję, skończyłam dziennikarstwo i lecę na Szczecin.

1 komentarz

  1. A czemu nie ma opcji dla wegan? Czy można zapytać w restauracji? Przyszłabym, ale płacić za zestaw i nie zjeść połowy nie ma sensu.

Napisz komentarz