Wszystkich pasjonatów jednośladów zapraszamy już w najbliższą sobotę 29 września na oficjalne zakończenie sezonu MOTO 2018. To już 3. edycja organizowana we współpracy z salonem BMW Bońkowscy.


Jak co roku motocykliści spotykają się pod salonem BMW Bońkowscy (Ustowo 55, Szczecin) i ruszają wspólną paradą, która ma swój koniec na Ranczu Radzicz w Różańsku. “…Frekwencja nigdy nie zawodzi, w imprezie uczestniczy blisko 300 osób…” mówi Karolina Kaftańska, organizatorka. Wszystkich chętnych zapraszamy o godzinie 9:00. Na ranczu główną atrakcją będzie koncert szczecińskiej kapeli Happy Meal, grającej muzykę rozrywkową. Dodatkowo na uczestników czekać będą konkursy, gry oraz zabawy, loterie z nagrodami oraz mobilny punkt serwisowy dla maszyn.

“…Pomysł powstał z chęci organizacji imprezy dla wszystkich motocyklistów, bez żadnych podziałów…”.
Takie wydarzenie w skali roku to niewątpliwie coś ciekawego i niepowtarzalnego!
Materiał video promujący imprezę:
 
Poniżej galeria zdjęć z poprzednich edycji:
Autor

Cześć, z tej strony Mateusz. Od dziecka powiązany ze sportem i aktywnością fizyczną, która obecna jest u mnie każdego dnia. Uczę się nowych rzeczy, zdobywam kolejne doświadczenia oraz korzystam z danych mi możliwości. Zaszczepiam w innych dobrą energię, czerpiąc z niej w zamian :)

Napisz komentarz