Nasze miasto z roku na rok tworzy coraz lepsze warunki dla wszystkich osób, pragnących spędzania czasu aktywnie. W poniższym wpisie mam dla Was kilka propozycji na sezon 2018r. powstałych we współpracy z Radą Osiedla Gumieńce.

Jak i w poprzednim roku, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia “Tai Chi nad Jeziorkiem Słonecznym” organizowane przez Radę Osiedla Gumieńce oraz Polską Akademię Wushu Nan Bei Shen Long. Zajęcia na poziomie podstawowym będą odbywać się w każdy wtorek od godziny 18:30 na terenie przy Jeziorku Słonecznym. Najbliższe spotkanie już 10 kwietnia.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/883590315098977/

Drugą propozycją aktywnego tygodnia w Szczecinie jest tegoroczna nowość – “Samoobrona & Fitness” przygotowana razem z ISAM Polska. W programie między innymi: stretching, fitness (pilates, body shape czy ćwiczenia izometryczne) oraz samoobrona (połączenie z Aikido i Filipino Material Arts). Zajęcia będą prowadzone na poziomie podstawowym dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku. Start o godzinie 18:45.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/193497494776410/

Oferta weekendowa to z kolei darmowe zajęcia siłowo-wytrzymałościowe z elementami treningu funkcjonalnego. W soboty zapraszamy was na grupowe, otwarte treningi grupy Street Workout Szczecin. Jest to idealna oferta dla osób, które chcą spróbować treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała do poprawy siły, zwiększenia wytrzymałości czy ulepszenia kondycji. Instruktorzy czekają na Was w każdą sobotę od 10:00 na urządzeniu przy Jeziorku Słoneczne.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/187246118574456/

Natomiast w każdą niedzielę zapraszamy całe rodziny na wspólne, otwarte treningi z inicjatywy kampanii społecznej Trenujebolubie.pl.  Jeśli lubicie ćwiczyć na świeżym powietrzu, macie ochotę spożytkować czas w miłej atmosferze, wykonując mądry oraz bezpieczny trening pod okiem doświadczonych trenerów – w takim razie ta propozycja jest dla Ciebie! Zapraszamy w każdą niedzielę na urządzenie do ćwiczeń od godziny 10:30.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1159243794178698/

Namawiam Was do dołączania do wydarzeń na facebooku, zapraszajcie swoich znajomych, rodziny, sąsiadów i przekonajcie się do aktywnego spędzania czasu w Naszym mieście 🙂

Autor

Cześć, z tej strony Mateusz. Od dziecka powiązany ze sportem i aktywnością fizyczną, która obecna jest u mnie każdego dnia. Uczę się nowych rzeczy, zdobywam kolejne doświadczenia oraz korzystam z danych mi możliwości. Zaszczepiam w innych dobrą energię, czerpiąc z niej w zamian :)

Napisz komentarz