Z pewnością większość z Was kojarzy już ilustracje Tomka Panka, którego dzieła regularnie podbijają lokalny internet dzięki połączeniu poczucia humoru, unikalnego stylu i oczywiście Szczecina. Prace Tomka dostrzegłem i opisałem na pierwowzorze bloga Lecę na Szczecin jeszcze zanim dotarły do tak szerokiego grona odbiorców. Z dumą obserwowałem jego kolejne sukcesy i grafiki, które ewoluowały do obecnego, satyrycznego charakteru. Czas na kolejny krok!

Zwieńczeniem pracy grafika było wydanie pierwszego “Mało szczegółowego przewodnika po Szczecinie”, jedynej w swoim rodzaju hybrydy miejskiego przewodnika i zabawnego, lokalnego gadżetu w pięknym wydaniu.

Pierwszy nakład przewodnika rozszedł się co do sztuki! Od jego wydania minęło już trochę czasu a w głowie autora narodziło się wiele nowych pomysłów. W związku z tym postanowił przygotować drugą edycję i zwiększyć nakład.

No dobra, ale kiedy się ukaże nowy przewodnik i gdzie go znajdę?

Jeśli chcecie – a wiem, że chcecie – by druga edycja ujrzała światło dzienne a jej nakład nie wyczerpał się zanim zdobędziecie swój egzemplarz, wesprzyjcie Tomka i jego wydawnictwo za pośrednictwem platformy wspieram.to. Nawet nieznaczna  dla Was kwota przyczyni się do zwiększenia nakładu przewodnika i zagwarantuje Wam nagrody za wsparcie projektu, a są to między innymi:

  1. Pierwsze wydanie przewodnika w formacie pdf
  2. Kartka pocztowa z ilustracją Tomka i podziękowaniem
  3. Jeszcze ciepłe drugie wydanie przewodnika z dedykacją
  4. Kubek z ilustracją Tomka
  5. Wydrukowana i oprawiona wybrana przez Was grafika

Warto? Pewnie, że warto! Nie dość, że wesprzecie cudowną lokalną inicjatywę, to jeszcze zyskacie np. swój własny egzemplarz jako jedni z pierwszych.

Sprawdźcie, co do powiedzenia ma sam autor:

Nie czekaj, wesprzyj! 🙂

 

 

Autor

Nietypowy Seba. Piszę, robię zdjęcia, projektuję grafiki, studiuję filologię, promuję projekty w internecie i w miarę możliwości poznaję świat. Kocham nasze miasto i zarażam tą miłością od kilku lat. Podobno skutecznie :)

Napisz komentarz