Już w najbliższą sobotę czeka nas niesamowite wydarzenie! Na jednej scenie wystąpi Hemp Gru oraz Pro8l3m. Czy w tym roku będzie ciekawsze wydarzenie niż to, co czeka nas 17 listopada w Szczecińskim Peronie 5? Tego jeszcze nie wiemy. Czytajcie dalej, mamy dla Was bilet na koncert!

Trzeba przyznać, że Peron 5 jest ostatnio bezkonkurencyjny,  jeżeli chodzi o koncerty rapowe. Dopiero co byliśmy na koncercie O.S.T.R., w sobotę widzimy się na HG i Pro8l3m, a już  za chwilę klub odwiedzi Taco Hemingway. Dodatkowo, w grudniu czeka nas koncert Łona / Webber & The Pimps oraz Fresh N Dope Festival, na którym zobaczymy między innymi Sariusa, Guziora czy Jacka Granieckiego. Powiem Wam, że jaram się tymi imprezami jak znicz olimpijski. W sumie, mogę też pokusić się o stwierdzenie, że jaram się jak race na Marszu Niepodległości w Warszawie. Jednak dokładniejszym opisem będzie ” jaram się jak złomowisko na Pomorskiej.”

O wszystkich wymienionych wydarzeniach będziemy jeszcze informować na stronie, Facebooku czy Instagramie. Także nie bójcie się, że coś przegapicie. Przy okazji, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to proszę zacząć nas obserwować na wspomnianych serwisach.  Tak szybciutko, jak nasz rodak Robert Kubica w Kanadzie w 2008r.,  gdy pierwszy raz wygrywał wyścig Grand Prix. My w nagrodę za Waszą dobrą postawę, postaramy się załatwić wejściówki na każde wydarzenie. Już dzisiaj pierwsza okazja do zgarnięcia biletu.

Hemp Gru

Legendarna formacja jest świeżo po wydaniu płyty na 20-lecie istnienia. Osobom, które interesują się polskim rapem, nie trzeba przedstawiać tego składu. Pozostałym osobom grupa przedstawi się w tym utworze:

Skoro już każdy z członków grupy opowiedział nam kim jest, skąd pochodzi i co u niego, to warto też sprawdzić odświeżoną wersję Życia Warszawy i ponownie sprawdzić co słychać w Hemp Gru.

Wilku, Bilon, Żary i SWD odwiedzą nas przy okazji trasy HG XX ETER. Premiera albumu miała miejsce 9.11.2018r. Towar naprawdę świeży, więc warto wybrać się na to wydarzenie.

Pro8l3m

„Znowu klub, znowu parkiet…” – tymi słowami Oskar i Steez zaczęli zapowiedź jesiennej trasy koncertowej, która ruszyła z powodu zdobycia przez Pro8l3m platynowej płyty za Ground Zero Mixtape. Znowu klub, znowu parkiet, znowu Szczecin… Ostatnim razem duet odwiedził nas w kwietniu tego roku, w klubie K4. Jestem zadowolony z tego, że wracają do nas drugi raz w przeciągu roku. Tym razem spotykamy się w Peronie 5. Miejsce dobrze nam znane, więc nie będzie potrzebny GPS, jak w przypadku zabawy w Geocaching. Przy okazji, jeżeli nie znacie tej zabawy, to koniecznie sprawdźcie najnowszy wpis Emilii (do poczytania tutaj). Jeżeli wybierzecie się na ten koncert, to na pewno nie pożałujecie. Chłopaki przykładają dużą uwagę do świateł i wizualizacji. Dodatkowo potrafią zaskoczyć swoich fanów, co pokazali przy okazji bonusowego kawałka. Koniecznie sprawdźcie, jak sprytnie ukryli dodatkowy numer na płycie, który został ujawniony dopiero po sześciu miesiącach od premiery mixtape’u:

View this post on Instagram

Ground Zero Mixtape sprzedał się do dziś w ponad 20 tysiącach egzemplarzy 🤘 Dla wszystkich, którzy wspierają nas kupując fizyczne wydania, mamy obiecany prezent w postaci ukrytego bonus tracka i animacji augmented reality. Animacje i kawałek możecie odpalić symultanicznie po ściągnięciu i uruchomieniu dedykowanej aplikacji oraz nakierowaniu obiektywu telefonu na okładkę cdbox’a Ground Zero Mixtape. Poniżej szybkie wideo z ilustracją jak działa aplikacja. Jest dostępna jest na sklepach Google Play i Apo Store. Dodatkowo na naszym sklepie pojawiło się trochę nowych fantów, m.in. dres P83, który nawiązuje bezpośrednio do ostatniego wydawnictwa. Za pomoc w realizacji dziękujemy Bartkowi Kalinowskiemu, Flux-VR oraz VR Visio Group 🙏

A post shared by PRO8L3M (@pro8l3m) on

Konkretna akcja z tym bonusem, prawda? Sprawdzałem to osobiście na swojej płytce, robi wrażenie! Czas powoli kończyć pisać bo jeszcze wyskoczy mi jakiś nocny diss SB czy Dixonów. Jeżeli pamiętacie jeszcze tytuł tego tekstu (jak nie pamiętacie to przypominam, że zaczynał się od słów: Uwaga mamy Pro8l3m…) to chciałbym Wam powiedzieć, że naprawdę mamy problem. Nie wiemy komu oddać wejściówkę na koncert. Napiszcie nam na Facebook’u <w odpowiednim miejscu>, z czym Wy aktualnie macie problem (możecie pozwolić swojej wyobraźni zaszaleć, nie będziemy weryfikować czy piszecie prawdę). Następnie my zastanowimy się, kto z Was wejdzie na to wydarzenie zupełnie za darmo. Od siebie dodam, że ja też mam swój mały Pro8l3m… brakuje mi kilku naklejek do zdobycia Słodziaka z Biedronki.

Piąteczka.

Autor

mati z małej litery, na drugie Zygmunt.

Napisz komentarz