Znamy już wszystkich rozstawionych freestylowców na trzecią edycję Bitwy o Hype. Czy będzie to najmocniejsza bitwa w tym roku?

Organizatorzy Bitwy o Hype opublikowali na wydarzeniu sylwetkę ostatniego rozstawionego zawodnika na trzecią edycję Bitwy o Hype, a jest nim Koro – tegoroczny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej.

Dołącza on do zawodników tj. Spartiak, Kaz, Rider, Oset, Raszu, Milan oraz Will Spliff, czyli obecnej czołówki Polskiej sceny freestylowej. W kwietniu Szczecin ponownie stanie się freestylową stolicą Polski. Na bitwie rozstawionych będzie ośmiu zawodników i ośmiu wychodzić będzie z eliminacji.

Bitwa Dwójek | Koncert: Kaz w klubie Elefunk The Club, foto Krystian Jasnowski

Wystartować może każda osoba, która ukończyła 16 rok życia. Zgłoszenia na bitwę (ksywa, miasto, numer telefonu) wysyłajcie na adres: bitwaohype@gmail.com

Koncert podczas imprezy zagra Płochu, znany m.in. z akcji SBM Starter.
Link: http://bit.ly/płochusbm

BILETY: 30zł (przedsprzedaż) / 35zł (w dniu imprezy)
Link do biletów: http://bit.ly/bohbilety
Link do wydarzenia: http://bit.ly/bitwaohype3

Autor

Cześć, z tej strony Mateusz. Od dziecka powiązany ze sportem i aktywnością fizyczną, która obecna jest u mnie każdego dnia. Uczę się nowych rzeczy, zdobywam kolejne doświadczenia oraz korzystam z danych mi możliwości. Zaszczepiam w innych dobrą energię, czerpiąc z niej w zamian :)

Napisz komentarz