Już po raz 12 na Szczecińskiej scenie, będziemy gościć chętnych do zdobycia Mistrzowskiego Pasa WBS! To na tej scenie swoich przeciwników zjadał Muflon, Enson, Pogo, Białas czy Solar. Wbijajcie do K4, żeby sprawdzić czy Milu obroni pas…

Oprócz bitw, swoje koncerty zagrają Gruby Mielzky, Bonson, Sprzymierzeni, Płochu/Engel i Bartas/Percent. Kolejny raz w jury zasiądzie Filipek i Enson, a skład uzupełni Proceente . Imprezę poprowadzi Rdi, natomiast za deckami stanie Ey DJ Carter.  

Rozstawieni  w tegorocznej bitwie są: Bober, Will Spliff, Koro i Bonez. Skład wolnostylowców jest naprawdę konkretny, więc nie będziecie się nudzić. W sumie… czy ktoś się nudzi na imprezach, które poleca ekipa Lecę Na Szczecin?! Dokąd w tym roku pojedzie pas? My mamy nadzieję, że zostanie w Szczecinie. Czy tak się stanie, dowiemy się już w sobotę (15.12.18r). Startujemy od 19:00 w K4!

Tak jak pisaliśmy w ostatnich tekstach, nie ma czasu na odpoczynek. W naszym mieście, cały czas coś się dzieje! Wystarczy dobrze się rozejrzeć. My cały czas będziemy starać się informować o tych wydarzeniach. Pilnujcie naszego insta story! W natłoku świątecznych przygotowań, można zapomnieć o ciekawych koncertach. Przy okazji świąt, sprawdźcie tutaj ostatni wpis Oskara, który ma kilka ciekawych propozycji, jak ozdobić Szczecin.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/802082749982847

Autor

mati z małej litery, na drugie Zygmunt.

Napisz komentarz