W miniony weekend (14-15 kwietnia) mieszkańcy Szczecina mogli zasięgnąć wiedzy specjalistów oraz skorzystać z usług prezentowanych przez wystawców na targach Urody Sportu Zdrowia, odbywających się w Netto Arena. Jest to bez wątpienia największa w regionie impreza skupiająca wystawców i odbiorców zainteresowanych tematyką beauty, spa, sportu, zdrowia, medycyny oraz ogólnie pojętego fit lifestyle’u. Partnerem tytularnym targów był Hairstore.pl.

W czasie trwania wydarzenia na Arenie przy ul. Szafera powstały strefy piękna, ruchu oraz zdrowia. Wystawcy prezentowali swoje stoiska na hali głównej. Goście korzystali z porad lekarzy specjalistów, farmaceutów, trenerów personalnych oraz instruktorów fitness, dietetyków, kosmetologów czy fizjoterapeutów. Odwiedzający korzystali również z bezpłatnych badań, w tym USG tarczycy, analizy składu ciała, analizy cebulki włosa czy badania wzroku.

Oprócz głównej hali Netto Areny, obecni zaproszeni interesowali się wykładami, mającymi miejsce w salach konferencyjnych obiektu. Powstała również specjalna strefa #fitnalato na której odbywały się treningi prowadzone przez gwiazdy, między innymi przez Agatę Korzemiacką.

Całe wydarzenie było wspaniałą okazją do spotkania się z Mistrzami Sportu czy trenerami pracującymi w klubach sportowych na terenie naszego miasta. Dużym zainteresowaniem cieszyły się darmowe zabiegi kosmetyczne, masaże, zabiegi pielęgnacyjne czy stylizacja rzęs oraz konkursy z nagrodami zaaranżowane na stoiskach wystawców.

Za niedługo udostępnimy krótki materiał wideo z wydarzenia obrazujący nasz punkt widzenia.

Więcej szczegółów na temat samych targów jak i informacje o kolejnych edycjach znajdziecie pod adresem:
https://www.facebook.com/targiurodysportuzdrowia/

Autor

Radosna i energiczna świeżo upieczona magister zdrowia publicznego. Coach diet oraz instruktor Nordic Walking. Z ogromnym zamiłowaniem do sportu, zdrowia oraz odkrywania świata.

Napisz komentarz